Dalyvavome žygyje „Atrask Kauną pėsčiomis“

2016-09-30 - 2 minutes perskaityti

Ne visi Alano klubo renginiai vyksta tik po mūsų stogų, rugsėjo 29-ąją klubo komanda, pasivadinusi „Alanas“, išsiruošė dalyvauti  Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro surengtame žygyje be žalingų įpročių „Atrask Kauną pėsčiomis“, skirtame Pasaulinė aplinkos ir sveikatos dienai.

Kaip laiške pabrėžė centro specialistai, vaikščiojimas naudingas tiek žmogaus sveikatai, tiek ir švariai aplinkai, todėl rekomenduojama kuo daugiau keliauti pėsčiomis. Pasak mokslininkų, vaikštant mažiausiai 30 min. per dieną ir tai darant penkis kartus per savaitę, žmogus pasijunta geriau, stiprėja širdis ir raumenys, kūnas geriau aprūpinamas deguonimi, gerėja ne tik fizinė, bet ir emocinė bei psichinė sveikata, ką iš esmės ir įrodė „Alano“ komanda.

Prie miesto sodo susirinkusioms komandoms buvo įteiktos paruoštoss užduotys, kurias atlikti buvo galima tik radus tam tikrą vietą Kauno senamiestyje ir centre. Viena iš turnyro užduočių buvo skirta Kaune esančiam paminklui blaivybės puoselėtojui, Žemaičių vyskupui Motiejui Valančiui ir ant to paminklo suraitytam užrašui.

M. Valančiaus paminklas prie Rotušės - vienas iš žygio tikslų

M. Valančiaus paminklas prie Rotušės – vienas iš žygio tikslų

„Alano“ komanda nesunkiai tilpo ir net atvyko anksčiau nei nustatytas mažiausias laiko normatyvas, tačiau padarė kelias neatidumo klaideles, ir turnyrinėje įskaitoje liko lentelės viduryje.

Iki susitikimo ir revanšo kitais metais!

INICIATYVOS-KAUNUI-LOGO-2