Šį šiltą savaitgalį, rugpjūčio 12-13 d., Priklausomybės ligų specialistų asociacijos (PLSA) nariai rinkosi į vasaros ,,susibėgimą“, kuris buvo skirtas artimesniam vienas kito pažinimui, komandos stiprinimui ir bendram aktyviam poilsiui. Susitikimas vyko kaimo sodyboje ,,Gojaus atgaiva“, Kėdainių rajone.

Daugelį suintrigavo pati pirmoji užduoties ,,Aš – knyga“, kuri paskatino dalyvius atsiskleisti tiek sau, tiek ir kitiems, o taiklūs vedančiojo PLSA pirmininko Gyčio Jurevičiaus komentarai ne vien tik pralinksmino, bet ir motyvavo pergalvoti savojo gyvenimo tikslus. 

Po trumpos intensyvios ukrainiečių kazokų pramankštos, kurią organizavo Aurelija Čepulytė, dalyvių laukė patyriminės konsultavimo praktinės užduotys, kurias pravedė PLSA narys D. Smailys. Ne tik per verbaliką, bet ir  vizualizaciją, fizinį  judesį išjaustas konsultavimo procesas leido giliau patirti tai, kas vyksta konsultavimo metu, kurti konsultanto, kliento, kliento artimųjų tarpusavio pasitikėjimą. 

Renginio dalyvių laukė pirtis, maudynės upėje, skanios vaišės, bendravimas. 

Rytmetį pradėję meditacija, kurią pravedė PLSA narė Lina, dalyviai keliavo Nevėžio upe baidarėmis, daliai iš jų  tai buvo pirmas kartas!

Reflektuodami renginį dalyviai pasidžiaugė geriau pažinę vienas kitą, atviru ir paprastu bendravimu. Kalbėjo apie tokių neformalių susitikimų svarbą ir pačios organizacijos veiklai.  Atkreiptas dėmesys, kad vertėtų ir patiems būti iniciatyvesniems, prisiimti organizacinį darbą.

Renginyje dalyvavo 16 PLSA narių. 

Dėkojame organizatoriams, vedėjams  ir PLSA pirmininkui už kiekvieną iš mūsų praturtinusį renginį. Ypač džiugu, kad aktyviai įsijungė ir nauji PLSA nariai!

Dėkojame kaimo sodybai ,,Gojaus atgaiva“ už nuostabią aplinką, skanų maistą ir gerus įspūdžius. 

(aut. A. Čepulytė)

Linkėdami gražios vasaros dalinamės renginio akimirkomis. 

Žymos: