Pagalba dalijasi Kauno seniūnijose

2016-11-30 - 1 minutė perskaityti

Priklausomybių ligų specialistų asociacija baigia įgyvendinti Kauno miesto savivaldybės remiamą iniciatyvą „Priklausomybės ligų ir jų sukeliamų problemų konsultacinis punktas Kaunui“. Į jaukiausias vietas susitikimui – Žaliakalnio ir Girstučio seniūnijose – atvyksta pagalbos reikalingi žmonės iš viso Kauno.

Priklausomybių konsultantai Deividas Smailys ir Gytis Jurevičius sako, kad labai sėkmingas sprendimas buvo projekto pradžioje susitikti su Kauno miesto socialinių paslaugų centro vadovais ir visų miesto seniūnijų socialinėmis darbuotojomis.

Per visą rudenį jos atsiųsdavo konsultantams savo „klientus“ iš visų Kauno seniūnijų, susidurinačius su savo ar šeimos nario (narės) piktnaudžiavimo alkoholiu ar kitomis psichoaktyviosiomis medžiagomis.

Darbo stalas įsikuria įvairiose seniūnijose

Darbo stalas įsikuria įvairiose seniūnijose

„Kalbamės su žmonėmis, esančiai rizikos zonoje, siūlome išeitis. Ypatingai džiugu, kai darbas duoda rezultatų – yra žmonių, kurie pradėjo gyventi kitaip, jau kelias savaites ar kelis mėnesius yra atsisakę alkoholio“, – prabrėžė priklausomybių konsultantas Deividas Smailys.

Priklausomybių ligų specialistų asociacijos nariai įtraukiami ir kitą svarbią veiklą, socialinės darbuotojos kviečiasi juos ir į Šeimos atvejo peržiūras, kitaip tariasi dėl pagalbos kenčiantiems nuo priklausomybių.

Žymos:, , ,