Kviečiame į Priklausomybės ligų specialistų asociacijos organizuojamą Konferenciją, kuri vyks 2022 m. spalio mėn. 7 dieną, 13 – 17 val., Lenkų kultūros namuose, Naugarduko g. 76, Vilniuje. Konferencijoje dalyvaus svečias iš Lenkijos, gyd. psichiatras psichoterapeutas, priklausomybių terapijos vadovas, PLSA Garbės narys Dr. Bohdan T. WORONOWICZ.
Dr. Bohdan T. Woronowicz Lenkijoje priklausomybių srityje dirba virš 30 metų. Į Rytų Europą “atvežė” „Minesotos“ programą, jo dėka ši programa atsirado ir Lietuvoje. Dr. Bohdan prisidėjo prie priklausomybių specialistų paslaugos kūrimo ir įgyvendinimo – Lenkijoje veikia virš 2 tūkst. priklausomybių konsultacinių punktų. Šie konsultaciniai punktai yra Nacionalinės alkoholio problemų profilaktikos ir sprendimo programos sudėtinė dalis. Visa tai reglamentuoja dar 1982 m. Lenkijoje priimtas įstatymas dėl ugdymo blaivybėje ir veikimo prieš alkoholizmą. Kuriant priklausomybių konsultantų koncepciją Lietuvoje, buvo pasinaudota būtent Lenkijos priklausomybių specialisto modeliu.
Konferencijoje taip pat dalyvaus Socialinės apsaugos ir darbo viceministrė Vilma AUGIENĖ, NTAKK prezidentė Nijolė GOŠTAUTAITĖ MIDTTUN, RPLC direktorius Dr. Emilis SUBATA bei kitų organizacijų atstovai, priklausomybių specialistai.
16 – 17 val. vyks atvira diskusija.

Programa:

http://www.prik.lt/wp-content/uploads/2022/10/2022-10-07-KONFERENCIJA-PROGRAMA.pdf

Žymos:,