Sporto transliacijas Alano klube stebime blaiviai

2016-07-27 - 4 minutes perskaityti

Europos futbolo čempionato Prancūzijoje pusfinaliai ir finalas, kuriame nugalėjo Portugalija tapo tradicijos, kad svarbiausias sporto transliacijas Alano klube žiūrime kartu. Europos futbolo čempionato finalas pasižymėjo valinga Portugalijos komendos pergale 1:0, pasiekta per pratęsimą.

Football-anonsas-paveiksliukas

Finalą žiūrėjusiems buvo sunku rasti labiau filmo vertą scenarijų. Jau 17-ąją rungtynių minutę po grubaus Dimitri Payet įvažiavimo į koją kelio buvo traumuotas  Cristiano Ronaldo. Portugalų kapitonas bandė žaisti toliau, tačiau po kelių minučių paprašė keitimo ir verkdamas neštuvuose paliko aikštę. Vis dėlto, kaip ir žadėjo, po mačo jis verkė džiaugsmo ašaromis.

Transliacija, kuri įsiminė ne tuščiu rezultatu

Prancūzijos rinktinė turėjo keletą puikių progų pirmajame kėlinyje, geriausia iš jų nepasinaudojo rezultatyviausiu „Euro 2016“ žaidėju tapęs Antoine’as Griezmannas. Vis dėlto portugalams pavyko atlaikyti šeimininkų atakų bangą, susitvarkyti praradus lyderį ir užbaigti pirmąjį kėlinį be įvarčių. Antrajame prancūzai jau žaidė ne taip galingai, portugalams pavyko juos įvelti į atsargų, lėtą futbolą. Cristiano Ronaldo nežaidė, bet labai daug aktyvumo pridėjo į aikštę žengęs Kingsley Comanas, o po keitimo taip pat pasirodęs prancūzas  Gignacas prieš pat mačo pabaigą galėjo pelnyti pergalingą įvartį. Jis nuo vartininko aikštelės kampo pataikė tiesiai į virpstą.

Mačo didvyriu tapovos 13 minučių čempionate sužaidęs puolėjas Ederis. Rungtynėms persikėlus į pratęsimą prancūzai turėjo dar porą progų, tačiau abi komandos jau žaidė ramiai ir atsargiai, lyg laukė pratęsimo. Tiksint paskutinėms minutėms portugalai baudos smūgiu pataikė į vartų skersinį, tačiau netrukus nuostabų tolimą smūgį atliko Ederis. Pergalingas Ederio įvartis buvo įmuštas iš už aikštelės ribų. Po jo įvarčiai prancūzai bandė mestis į priekį, tačiau nieko rimto nesukūrė. Geriausiu čempionato puolėju tapo šešis įvarčius įmušęs Antoine Griezmann.

Alano klube – ir krepšinio transliacijų žiūrėjimas

Be alaus, spiritinių gėrimų, be jokių svaigalų – taip žadame sekti ir Lietuvos krepšinio rinktinės kelią Olimpiadoje Rio de Žaneire iki pat paskutinės krepšinio varžybų dienos rugpjūčio 20 dieną. Galėdami įrodyti, kad  gerai kompanijai ir gerai peržiūrai svaigalai tik kliudo, pradėjome nuo Lietuvos rinktinės kontrolinių varžybų.

Besiruošdama Rio de Žaneiro olimpiniam turnyrui, rungtynes dar nė karto nepralaimėjo, įveikė Naująją Zelandiją (88:58), Tunisą (81:56), Venesuelą (84:53), Olandiją (84:61),Baltarusiją (84:51) ir  Ispaniją (87:83, 78:76). Per visas transliacijas, daugiausiai emocijų ir sukėlė paskutinės kontrolinės varžybos Ispanijoje, kur jauna Lietuvos rinktinė parodė charakterį, valią, susitelkimą ir nugalėjo.