Alano klubo veikla pristatyta visų Kauno seniūnijų socialiniams darbuotojams

2016-07-14 - 1 minutė perskaityti

Lietingą liepos 14-osios, ketvirtadienio popietę į Alano klubą rinkosi Kauno miesto socialinių paslaugų centro Socialinių paslaugų šeimai skyriaus darbuotojos, atstovaujančios visoms 10 miesto seniūnijų. Seminaro klausėsi net 24 žmonės.

Priklausomybės ligų specialistų asociacijos atstovai socialinėms darbuotojams papasakojo apie kenčiantiems nuo priklausomybių ir jų šeimų nariams skirto konsultacinio punkto veiklą, jo poreikį ir teikiamas paslaugas.

Liepos 16 dieną "Alano klubo" patalpose PLSA surengė seminarą

Liepos 16 dieną „Alano klubo“ patalpose PLSA surengė seminarą Kauno seniūnijų socialinėms darbuotojaoms

Kauno savivaldybės Socialinių paslaugų šeimai skyriaus, VšĮ „Blaivi laisvė“ ir Priklausomybių ligų asociacijos atstovai labai atvirai, nuoširdžiai ir praktiškai aptarė bendradarbiavimo aspektus, siekiant padėti kenčiantiems nuo priklausomybių Kauno mieste ir jų artimiesiems. Konsultantai pabrėžė, kad yra pasirengę bendradarbiaujant padėti ir patiems socialiniams darbuotojams.

Socialines paslaugas teikiančios kolegės pageidavo daugiau sužinoti apie krizines intervencijas esant probleminiam asmeniui, klausinėjo apie pagalbą neįgaliesiems, nepilnamečiams, konfidencialumo garantijas, motyvaciją. Atsakėme vieni į kitų klausimus, ir susitarėme periodiškai (ne rečiau kaip du – tris mėnesius) susitikti ir aptarti, kaip mums sekasi žengti bendru keliu.

 

Žymos:, , , , ,