Prisijungėme prie „Už saugią Lietuvą“

2016-12-15 - 1 minutė perskaityti

Nuo šiol visuomeninės akcijos „Už saugią Lietuvą“ interneto tinklapyje skelbiama ir informacija apie VšĮ „Blaivi laisvė“ bei Priklausomybių ligų specialistų asociacijos atliktus darbus kuriant konsultancinius punktus, „Alano klubą“ Kaune, o taip pat planai kitais metais Kaune turėti ir Priklausomų asmenų šeimos dienos centrą. 

Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuota nacionalinė socialinio saugumo kampanija  telkia visuomenę – nevyriausybines organizacijas, bendruomenes, savivaldybes, socialinius darbuotojus, valstybės institucijas, švietimo ir kultūros įstaigas, socialiai atsakingo verslo įmones, žiniasklaidą ir žinomus žmones – bendromis pastangomis keisti Lietuvą. Kampanija kviečia kiekvieną žmogų prisidėti sprendžiant skaudžiausias visuomenės problemas.

Gerąjį pavyzdį įregistravusios organizacijos kviečia nelikti abejingais ir prisidėti prie savanorystės, labdaros, ar kitos  pozityvios socialinės veiklos. Skelbdami savo telefoną, ir mes kviečiame kreiptis tuos, kurie tiesiogiai ar netesiogai susidūrė su priklausomybių problemomis, ieško sprendimų ar nori padėti.

Pilnas kampanijos tinklapis – www.uzsaugialietuva.lt .

Žymos:, , ,